Debesijos paslauga

Spausdinti

KTU debesijos paslauga

Startuoja nauja paslauga, skirta KTU darbuotojų dokumentų, saugomų kompiuteryje, sinchronizavimui/rezerviniam kopijavimui debesyje.
Kartais nutinka, kad sugedus kompiuterio kietajam diskui ar kitam komponentui, galite likti be savo dokumentų. Pasinaudoję šia paslauga ir pagal naudotojo instrukciją susikonfigūravę svarbių dokumentų sinchronizavimą į debesį, šios problemos išvengsite, nes turėsime galimybę tuos dokumentus pasiekti per naršyklę arba kitame kompiuteryje analogiškai susikonfigūravę sinchronizavimą.
Be to, debesyje saugoma informacija paprasta dalintis su kitais darbuotojais. Yra galimybė atstatyti ištrintus dokumentus, taip pat pasinaudoti ankstesnėmis dokumento versijomis.
KTU debesijos paslauga yra pasiekiama per naršyklę adresu https://cloud.ktu.edu. Prisijungimui (autorizavimui) naudojami KTU vieningo prisijungimo duomenys. Vienam naudotojui šiuo metu skirta 100 GB vietos, vieno failo dydžio limitas- 10 GB.

Instrukcijos naudotojams.

Jei turit klausimų, rašykit Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svetainėje lankosi 69 svečiai ir nėra prisijungusių narių