Spausdinti

Belaidis tinklas svečiams

Vykstant renginiams (seminarams, konferencijoms ir t.t.) KTU svečiai - gali naudotis universiteto belaidžiu tinklu.

KTU svečiams yra sukurtas belaidis tinklas "KTU guest". Šio tinklo slaptažodis galioja vieną savaitę.

KTU svečiams, kuriems reikalingas prisijungimas ilgesniam laikui, gali būti skirtos laikinos paskyros (prisijungimui prie "eduroam" tinklo, bet tik KTU ribose - įrenginų konfigūravimo instrukcijos yra čia), Norėdamas gauti prisijungimo duomenis svečiams, už renginį atsakingas universiteto darbuotojas, turėtų kreiptis į KTU ITD KTC ir pateikti tokią informaciją:

• informacija apie renginį (pavadinimas, vieta, susijusios interneto nuorodos ir pan.)
  • numatomas dalyvių skaičius
  • renginio datos (nuo kada ir iki kada turi būti suteikta galimybė naudotis belaidžiu tinklu)

Svetainėje lankosi 66 svečiai ir nėra prisijungusių narių