Spausdinti

KTU debesijos paslauga

.

Startuoja nauja paslauga, skirta KTU darbuotojų dokumentų, saugomų kompiuteryje, sinchronizavimui/rezerviniam kopijavimui debesyje.
Kartais nutinka, kad sugedus kompiuterio kietajam diskui ar kitam komponentui, galite likti be savo dokumentų. Pasinaudoję šia paslauga ir pagal naudotojo instrukciją susikonfigūravę svarbių dokumentų sinchronizavimą į debesį, šios problemos išvengsite, nes turėsime galimybę tuos dokumentus pasiekti per naršyklę arba kitame kompiuteryje analogiškai susikonfigūravę sinchronizavimą.
Be to, debesyje saugoma informacija paprasta dalintis su kitais darbuotojais. Yra galimybė atstatyti ištrintus dokumentus, taip pat pasinaudoti ankstesnėmis dokumento versijomis.
KTU debesijos paslauga yra pasiekiama per naršyklę adresu https://cloud.ktu.edu. Prisijungimui (autorizavimui) naudojami KTU vieningo prisijungimo duomenys. Vienam naudotojui šiuo metu skirta 5 Gb vietos.

Instrukcijos naudotojams.

Jei turit klausimų, rašykit Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pastaba. Paslauga yra testavimo stadijoje ir ja naudotis gali tik ITD darbuotojai.  

icon1 wifi

Bevielis tinklas

Informacija KTU bendruomenės nariams apie universitete veikiančius bevielius tinklus. Plačiau...

 

icon1 vpn

Virtualus privatus tinklas

Tinklo paslauga, kurios pagalba KTU bendruomenės nariai gali saugiai prisijungti prie universiteto kompiuterių. Plačiau...

Svetainėje lankosi 54 svečiai ir nėra prisijungusių narių