Spausdinti

Elektroninės paslaugos

.

Kauno technologijos universitetas  suteikia galimybę darbuotojams ir studentams naudotis informacinėmis technologijomis ir interneto ištekliais naudojant vieningo prisijungimo sprendimą. Stojantiesiems, KTU bendrabučių gyventojams, emeritams ir universiteto svečiams suteikiami IT naudotojų prisijungimo vardai su apribotomis prieigos prie IT sistemų teisėmis.

Dažniausiai lankomos: belaidis tinklas, virtualus privatus tinklas.

Spausdinti

Dviejų faktorių autentifikacijos konfigūravimas ir naudojimas

.

KTU darbuotojams nuo 2024 metų birželio 25 d., o KTU studentams – nuo liepos 8 d., jungiantis prie bet kurios Universiteto sistemos, naudojančios KTU vieningą prisijungimą, bus aktyvuota dviejų faktorių autentifikacija (2FA). Jungiantis prie Universiteto valdomų Microsoft paslaugų (t.y. MS Outlook, MS Teams, MS OneDrive ar MS Office) KTU SSO su nukreipimu į Microsoft antrajam faktoriui jau veikia, tačiau tai taip pat keisis ir antrajam faktoriui taip pat bus nukreipiama į KTU SSO langą.

Instrukcijos naudotojams (studentams instrukcijos galios tik nuo liepos 8).

Pagalba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +370 612 39759 (IT infrastruktūros ir paslaugų skyrius), +370 37 300640


 Dažnai užduodami klausimai

1. Nepavyksta gauti kodo SMS žinute.

Prašome rašyti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iš alternatyvaus el. pašo adreso nurodyto universitetui

2. Kaip pasikeisti telefono numerį?

Norite pakeisti autentifikacijai naudojamą telefono numerį, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainėje lankosi 71 svečias ir nėra prisijungusių narių